Aneta Anderle

Aneta ANDRLE

IB Business Management

Alena Andrysova

Alena ANDRYSOVÁ

art, IB Visual Arts

Christopher B

Christopher BARBER

anglický jazyk

Anna B

Anna BAUEROVÁ

tělesná výchova

Benjamin Beebe

Benjamin BEEBE

anglický jazyk

Kateřina B

Kateřina BĚLOHOUBKOVÁ

matematika

bíža

Matěj BÍŽA

geografie, historie

BORÝSKOVÁ

Kamila BORÝSKOVÁ

filosofie, základy společenských věd

Dunstan

Dunstan CLARKE

anglický jazyk

manuel C

Manuel CONTRERAS

španělský jazyk

Karla ČÍŽKOVÁ

Karla ČÍŽKOVÁ

základy společenských věd, český jazyk, literatura

Dimmerová

Kateřina DIMMEROVÁ

španělský jazyk, tělesná výchova

Dudák

Vladislav DUDÁK

gestor ročníkových prací

Molly EMMETT

Molly EMMETT

anglický jazyk

EXNEROVÁ

Kamila EXNEROVÁ

německý jazyk

Kateřina FOLLEROVÁ

Kateřina FOLLEROVÁ

geografie

Formánek

Martin FORMÁNEK

historie, literatura

Marie G

Marie GLAVANAKOVOVÁ

science, biologie

Grayston

Ross GRAYSTON

anglický jazyk, IB History

Jiří HORÁK

Jiří HORÁK

anglický jazyk, humanities

Houska

Miroslav HOUSKA

historie, základy společenských věd

Daniel CHMÚRNY

Daniel CHMÚRNY

fyzika

Janečková

Karolína JANEČKOVÁ

hudební výchova

Jurkovič

Tomáš JURKOVIČ

japonský jazyk

Gregor K

Gregor KALINOWSKI

anglický jazyk, TOK

Klejha

Pavel KEJHA

tělesná výchova

Adam KLEPÁČ

Adam KLEPÁČ

informatika a výpočetní technika

Kopková

Lenka KOPKOVÁ

matematika, fyzika

štěpánka

Štěpánka KOPŘIVOVÁ

geografie, historie

Kraklová

Věra KRAKLOVÁ

biologie, příroda

Kučera

Tomáš KUČERA

dějiny umění, výtvarná výchova

Henrieta K

Henrieta KUZDER

anglický jazyk, německý jazyk

Žofia LIBIAKOVÁ

Žofia LIBIAKOVÁ

anglický jazyk, matematika v AJ

lundáková

Naďa LUNDÁKOVÁ

matematika

Mandlerová

Olga MANDLEROVÁ

knihovna

Ladislav MERTA

Ladislav MERTA

biologie, příroda, IB Biology

Tomáš MIKESKA

český jazyk, historie

Jake James O´DONNELL

Jake James O´DONNELL

anglický jazyk

Pánek

Lukáš PÁNEK

chemie, příroda

Pavel PETRASEK

Pavel PETRÁŠEK

matematika, fyzika

Terézia PETROVIČOVÁ

Terézia PETROVIČOVÁ

anglický jazyk, arts

Matúš PRONER

Matúš PRONER

matematika

Carolyn

Carolyn REEB-MENLOVE

anglický jazyk

Růžičková

Doris RŮŽIČKOVÁ

německý jazyk

Řezáč

Michael ŘEZÁČ

základy společenských věd, profesní volba

Slavíková

Jitka SLAVÍKOVÁ

IB Biology, science

Nikola STUPKOVÁ

Nikola STUPKOVÁ

český jazyk, literatura

Věra ŠTEFÁNKOVÁ

Věra ŠTEFÁNKOVÁ

český jazyk, literatura

Taras

Daniel TARAS

koordinátor DofE

Anna T

Anna TOMÁŠKOVÁ

španělský jazyk

David TREJOS

David TREJOS

španělský jazyk

anna T

Marie TRTKOVÁ

francouzský jazyk

Vašátková

Lenka VAŠÁTKOVÁ

biologie, příroda, dějiny hudby, hudební výchova

Tomáš Vávra

Tomáš VÁVRA

IB Coordinator, IB English, matematika

Hana Veljačiková

Hana VELJAČIKOVÁ

science

Vojteková

Lenka VOJTEKOVÁ

matematika, IB Mathematics

Volt

Jan VOLT

matematika, fyzika, IB Physics

Nicola VOPATOVÁ

Nicola VOPATOVÁ

český jazyk, literatura

Votruba

Václav VOTRUBA

informatika a výpočetní technika

Gabriela VRBIKOVA

Gabriela VRBÍKOVÁ

matematika v AJ

Žižka

Jan ŽIŽKA

tělesná výchova