Krásné prázdniny 2021

A je to tu. Podivný školní rok 2020/21 je za námi. O tom, ale jaký byl, mohl každý rozhodnout trochu sám. Zapojili jsme se do mnoha akcí. Doučovali jsme děti lékařů a sester během covidové krize, měli jsme blokovou výuku, malé maturity, ročníkové práce, prosincový projektový týden, zvládli jsme být dvakrát na ekofarmě a pomáhat s tím, co bylo třeba. Uskutečnili jsme NOC cup i DEN cup, proběhly dvě fotografické soutěže, vytvořili jsme společně spoustu online věcí, vyjeli jsme na třídnické akce, navštívili jsme několik výstav, zapojili jsme se v květnu a červnu do mnoha venkovních aktivit, nabídli jsme dvě kola debatních seminářů, vybrali jsme peníze na Moravu a ještě jsme na mnoho věcí zapomněli.  No nebylo toho málo. Věříme, že každý se mohl zapojit a najít věci, které bavily a přinášely poznání i zábavu. Nyní však nastal pro všechny čas letního odpočinku. Užijte léto, naberte sílu a na začátku září naviděnou. Krásné léto roku 2021.


Třídní červnové akce

Na konci června jsme se rozhodli podpořit třídní kolektivy a třídní učitelé společně s dalšími kolegy připravili třídenní akce. Někdo zůstal v Praze a okolí, někdo vyrazil do západních Čech, dvě třídy byly v Českém ráji, jedna třída pomáhala na ekofarmě v Zašovicích, jedni byli u Mělníka, jedni splouvali řeku Orlici, jiní se vypořádali s nástrahami řeky Ohře a další poznávali krásy Sedlčanska. Byly to krásné dny. A jak to vypadalo na expedici, která měla cíle doslova nejvyšší, si můžete přečíst v článku 2.A v Krkonoších.

… víceDotazník pro rodiče

Je za námi další školní rok, který byl snad ještě podivnější než ten loňský. V pátek zaslal ředitel školy Tomáš Mikeska rodičům letošní poslední informační mail. Součástí tohoto mailu je i krátký dotazník zaměřený na vzájmenou komunikaci školy a rodičů a hodnocní letošního roku. Děkujeme všem, co již dotazník vyplnili, prosíme ještě další rodiče o jeho vyplnění. Poznatky i z tohoto dotazníku využijeme při reflexi proběhlého roku a plánování do budoucna.