Frida Kahlo žije…

… na fotkách v Domě U Kamenného zvonu, kam jsme se vypravili s výběrem studentů 4. a 5. ročníku a ze 3.C. Po komentované prohlídce výstavy měli studenti možnost vytvořit koláž ve stylu známé mexické malířky a fotografky. Podívat se na ně můžete v přízemí na chodbě u chemického atria na oknech učebny 3.A. Stojí za to zastavit se a prozkoumat detaily. Výstavu Frida Kahlo Fotografie jste mohli vidět do 16. ledna. 

Za celý návštěvní tým, Anna Tomášková


Nová covidová pravidla

Od pondělí 17. ledna se mění podmínky karantény a izolace. Ta největší změna je, že při rizikovém kontaktu s pozitivní osobou odchází do karantény na pět dnů všechny osoby bez ohledu na očkování či prodělání covidu. Upozorňujeme všechny rodiče, že prezenční výuka může být v příštích dnech a týdnech výrazně narušena. Řídíme se pokyny příslušné hygienické stanice. V případě pětidenních karantén budeme učit online podle normálního rozvrhu dané třídy.


Výuka v týdnu od 17. ledna

V příštím týdnu míříme po dvou letech na lyžařské kurzy. Jedou studenti z 2.AB, 3.ABC a 5.AB. Naším cílem je tradičně kraj na pomezí Korutan a Východního Tyrolska. Doufáme, že budeme všichni PCR negativní a budeme moci odjet.

Nejedoucí studenti z 2.AB a 3.AB mají připraveny akce ve škole nebo mimo ni. Informace mají ve školních mailech.  Na konci článku najdete stručný přehled aktivit. Pro nejedoucí studenty z 3.C a 5.AB neorganizujeme speciální program. Studenti pracují na ročníkové práci. V případě potřeby… více


Den otevřených dveří v úterý 11. ledna 2022

Vážení zájemci o studium na našem gymnáziu,

chcete-li přijít na Den otevřených dveří v úterý 11.ledna od 17:00,

žádáme Váš o následující:

  • vyšlete ideálně jen jednoho zástupce za rodinu (rodič nebo dítě)
  • při příchodu předložte platné potvrzení o očkování, o prodělání nemoci, či platný PCR test na Covid-19
  • po celou dobu pobytu ve škole mějte nasazené respirátory

Těšíme se na setkání s vámi!