Informace ze školní jídelny

Všichni studenti, kteří se vrací v pondělí do školy a chodí na oběd do jídelny ZŠ, mají jídlo přihlášené již na pondělí a úterý 3. a 4. května. Pokud si chcete pondělní oběd odhlásit, učiňte tak do neděle 2. května 13:00. Z důvodu přijímacích zkoušek jsou obědy centrálně odhlášeny ve středu a čtvrtek pro obě třídy. V pátek 7. května mají obědy přihlášené a mohou na ně jít pouze studenti 2.A. Studenti 1.A budou končit ve 12:10, a protože by se potkali se žáky ŽŠ, nemohou jít tento den do školní jídelny. V týdnu od 3. května jídelna připravuje pouze jedno jídlo. Od 10. května by se měla připravovat již jídla dvě.


Výuka v týdnu od 3. května

Čekáme na zítřejší rozhodnutí vlády, zda bude obnovena prezenční rotační výuka na 2. stupni základních škol. Pokud bude obnovena, půjdou do školy studenti 1.A a 2.A. Výuka bude probíhat podle platného běžného rozvrhu. O úpravách budeme informovat emailem studenty a rodiče po případném schválení v průběhu pátku.… více


LOS LESOS ÚKLIDOS

V turbulentní době se vracíme v tomto příspěvku poněkud zpátky v čase: s příchodem jara zorganizovali studenti našeho gymnázia pod vedením paní profesorky Tomáškové úklidovou akci pod záštitou celorepublikové iniciativy „Ukliďme Česko“. Někteří z nás se vydali ve dvojicích od školy uklízet Milíčovské kopce a přilehlé okolí, jiní uklízeli okolí svého domova. Sečteno podtrženo, výsledkem akce bylo sesbírání několik desítek pytlů odpadu.

Tady je celá zpráva o akci od Jana Eiselta ze III.C: … více