Leden 2024 na GEVO JM

Leden 2024 na GEVO JM

Poslední měsíc prvního pololetí není na GEVO jen měsíc uzavírání známek, ale také měsíc zimních radovánek a příprav na maturitní ples, který se letos koná v sobotu 2 března ve Velkém sálu Lucerny.. 

Studenti IB dokončili svou práci na klauzurách z předmětů Arts a Film a studenti 3.C, 5.AB si vyzkoušeli nanečisto obhájit své ročníkové práce, na kterých od podzimu pracují pod vedením zkušených učitelů-vedoucích ročníkových prací. 

V lednu také úspěšně proběhla prezenční kontrola našeho IBDP programu, během které se hodnotitelé z organizace IBO detailně zajímali nejen o nastavení programu IBDP, ale i o celkový chod školy.

Na lyžařský kurz do Alp vyrazili 2.AB, 3.C a 5.AB. Týden lyžování si užili se svými třídními učiteli a tělocvikáři. Ze školy vyrazili i další studenti, na příklad na jednodenní historickou exkurzi do Příbrami a okolí.

A 11. ledna 2024 jsme začali odpočítávat 365 dní do uvedení premiéry našeho nového autorského muzikálu s názvem J.A.K. Malou ochutnávku mohli studenti, učitelé, rodiče a přátelé školy ochutnat již na vánočním koncertě.

A před jarními prázdninami byla zveřejněna nabídka velkých školních zahraničních výjezdů v posledním červnovém týdnu. Letos mohou studenti pod vedením našich učitelů vyrazit do Barcelony, Japonska, Skotska, na řeky Balkánu či k Bodamskému jezeru. Nabídka mnoha dalších výjezdů a exkurzí po Čechách se již připravuje.