Pozvánka na třídní schůzky 9. dubna 2024

Vážení rodiče našich studentů,

zveme Vás na třídní schůzky, které se konají v úterý 9. dubna od 18:00 hodin v budově školy (rodiče IB studentů byli informováni emailem, že schůzky IB1 proběhnou 11.dubna, schůzky IB2 proběhli 19.března) Před samotnými třídními schůzkami se můžete zapsat k jednotlivým učitelům na individuální konzultace (v odkaze rozeslaném emailem). Po skončení setkání s třídním učitelem od 19:00, můžete samozřejmě navštívit individuálně i další učitele. Nyní již bez možnosti rezervovat přesný čas. Na individuální schůzky se zapisujte do úterý 9.dubna do 12:00.

V těchto dnech probíhají maturitní slohové práce a od příštího pátku nás čekají přijímací zkoušky. V letošním roce se jedná o velký nápor. V některých dnech potřebujeme až 14 učeben a 14 učitelů na zadávání přijímacích zkoušek. Využili jsme tak těchto dní, abychom studentům i učitelům dopřáli jiný styl výuky. V těchto dnech více jak 200 studentů pracuje v muzikálových ateliérech a další studenti si vybrali jiné nemuzikálové projekty. V době přijímacích zkoušek organizujeme pro 5 tříd blokovou výuku s tématem Město a život v něm. Studenti 1.AB jedou do Anglie. Další studenti plní dobrovolnictví a studenti předmaturitního ročníku jsou na stážích na vysokých školách. Výuku maturantů a IB studentů udržíme v co největší míře.

Jak jste již byli informováni elektronickou poštou, odstupuje Mgr. Tomáš Mikeska k 31. 7. 2024 z pozice ředitele GEVO JM a odchází na novou pracovní pozici na jinou školu. Ve spolupráci s generálním ředitelem GEVO Janem Teplým a zřizovateli školy pracujeme na přenesení pravomocí ředitele GEVO JM na nově jmenovaného ředitele tak, aby předání pravomocí a provozních věcí proběhlo hladce ideálně k 1. 8. 2024. Před koncem školního roku Vás bude generální ředitel školy Jan Teplý o situaci informovat.

Těšíme se na setkání,

 vedení školy