Pozvánka na školní vánoční jarmark

Vážení rodiče, absolventi a přátelé školy, 

s blížícími se svátky přichází také čas radosti, klidu a vzájemné podpory. 

V tomto školním roce jsme připravili celoškolní předvánoční akci - Vánoční jarmark, z jehož výtěžku, budou financovány samé dobré věci.

Jarmark bude probíhat v úterý 19.12 od 16:30 na Gymnázium Evolution Sázavská.

Během této akce budou naši studenti prodávat vlastnoručně vyrobené vánoční výrobky, zpívat a hrát koledy. Zároveň se budete moct zúčastnit dílen konaných ve třídách a vyrobit si něco vy sami a nebo přijděte jen tak.

Vaše podpora této akce má mimořádný význam, neboť peníze získané během jarmarku půjdou na důležité věci:

  • Podpora maturantů a jejich maturitního plesu: Koupí výrobků studentů přispějete našim maturantům na jejich maturitní ples
  • Charitativní akce "Ježíškova vnoučata": Vaše štědrost půjde na pomoc těm, kteří to potřebují nejvíce. Společně můžeme rozšířit radost a lásku vánočního období i na ně.
  • Finanční prostředky pro třídní akce: Třídy budou mít možnost získat prostředky pro své vlastní třídní akce, což posílí třídní kolektiv a zlepší atmosféru ve třídě

Součástí jarmarku bude i kavárna, kde si můžete vychutnat dobrou kávu, ochutnat dobroty z dílen našich studentů (nebo jejich rodičů), na chvíli se zastavit a využít chvilky k neformálním setkáním.

Vaše přítomnost a podpora jsou pro nás neocenitelné. Přijďte si společně s námi užít předvánoční čas a podpořit vaše děti.

Předem děkujeme za vaši podporu a těšíme se na setkání s vámi na našem Vánočním jarmarku!

Za organizátory: Marie Fišárková, Anna Štefulíková, Apolena Sklenaříková, Anna Truhlářová, Anežka Anastázie Boháčková, Sofie Zandlová, Anežka Peroutková a Adam Boček