Hodně štěstí, milí maturanti!
31. května 2026

V pátek 29. 5. proběhlo na Novoměstské radnici velké rozloučení maturantů oktávy, 2. IB JM a 2. IB S, jejich rodičů a učitelů. Své maturitní vysvědčení si převzalo 45 maturantů, z toho 26 mělo vyznamenání a 9 průměr 1,0.
Všem moc blahopřejeme!
Milí maturanti, ať je vaše maturitní zkouška prvním z mnoha vítězství, na které budete jednou hrdě vzpomínat! Na vaší další cestě vám přejeme hodně štěstí!








