Sportovních akcí je od nového roku jako šafránu. O to větší máme radost, že jednu z nich připravuje naše sesterské gymnázium GEVO Jižní Město.  Každoroční orienťák NOC CUP patří neodmyslitelně k historii školy  už patnáct  let. A uskuteční se i letos!

Kolega Láďa Merta jako učitel biologie na Gymnáziu Evolution dobře ví, že v evoluci vítězí ti, kteří se dokáží rychle přizpůsobit novým podmínkám. A proto jako organizátor celé akce nečekal se založenýma rukama a  tradiční orientační běh přizpůsobil současným možnostem.  „Bude to v něčem jiné, ale snažíme se zachovat maximum z toho, co bylo na všech ročnících dobré. I letos se bude soutěžit, i letos se budou hledat kontroly, i letos se bude měřit čas, ale také to letos bude o tom opustit teplíčko domova a modré obrazovky, vyzkoušet si něco nového a třeba trochu překonat sami sebe,“  říká o dalším ročníku NOC CUPU.  „Technických výzev bude hodně, ale pevně věřím, že se to podaří a kdyby se něco nepovedlo, tak cesta je přece také cílem… :-)“ dodává.

 

Letošní speciální nové kategorie (viz video a odkaz na web) počítají s epidemiologickou situací a přímo vybízí k účasti i rodiče nebo mladší sourozence studentů, děti našich učitelů, solitéry a jednotlivce, nebo sportovce, kteří preferují denní nebo večerní variantu NOC CUPu.
Odkaz na instruktážní vševysětlující video:
Další informace najdete v připojeném letáku a ještě více jich je na webu závodu http://noccup.gevo.cz/, kde je možné se i registrovat. Deadline pro přihlášení je  21. leden ve 20:00!