Pondělní GEVO GAMES 2020 jsme si užili parádně, počasí vyšlo a zbývá provolat slávu vítězům,  ale i všem zúčastněným, protože do toho šli.

Letos s jednou novinkou – historický první FB online sportovní přenos zajišťoval tým Modrého z nebe – Bram Slooten, Filip Stome, Josefína Topolová a za support děkujeme pp Preissovi.

 

 

Na stupně vítězů v jednotlivých kategoriích vystoupali tito borci:

Pétanque:

  1. Tomáš Kreidl
  2. Jana Forst
  3. Anežka Nováková

 

Beachvolejbalová přehazovaná mladší:

  1. Tercie 2 – Viktorie Linhartová, Sofie Ostrčilová, Sára Dobrovodská
  2. Tercie 4 – Mariana Damborská, Berenika Denešová, Eliška Prater
  3. Brambora gang – Tereza Marianová, Veronika Matějková, Lara Ptacek

 

Beachvolejbalová přehazovaná starší:

  1. Septima – Jirka Papoušek, Jana Slavíčková, Tereza Truhlářová
  2. Sexta A1 – Ivana Havlenová, Daniel Petrok, Míša Pojerová
  3. Sexta A2 – Tereza Kolářová, Albert Štika, Melánie Urbanová

 

Beachvolejbal starší:

  1. Eliška Šnajdrová, Lukas Ptáček
  2.  Eliška Nekolová, Simona Vítková
  3. Karolína Pešírová , Linda Pečínková

 

Fotbal mladší:

  1. Kvarta+Tercie – Viktor Desrosiers, Štěpán Dvořák, Dominik Havel, Matěj Marian, Tomáš Meluzín, Kryštof Navara, Patrik Pešek, Jan Vrzák
  2. Sekunda – Václav Bittner, Lukáš Duspěva, Šimon Lukáš, David Mogg, Jan Vávra, Štěpán Záhořík
  3. Prima – Matyáš Augustin, Kristián Dědek, Šimon Růžička, Jakub Slovák, Kamil Blažek, Marek Čermák

 

Fotbal starší:

  1. Profesoři – Michal Miko, Jan Brožek, Jan Teplý, Michal Řezáč, Gopal Menon, Štěpán Lacina, Jan Žižka, Jakub Votápek, Martin Mužák
  2. Septima – MArtin Černák, Max Brummel, Prokop Spáčil, Tobiáš Dědek, Theodor Vachler, Richard Bergmann
  3. Sexta A+B – Kryštof Báča, Filip Borka, Jakub Douša, Kristián Kudela, Ondřej Maryška, Josef Toms, Adam Vaňko, Alex Vištal

Speciální cena:

  1. Fotbalový tým prima dívky –Marie Boháčková, Laura Lázníčková, Eliška Martincová, Klára Řezníčková, Kristýna Šťovíčková, Stella Tomanová, Johana Vavřinová