Maturanti mají teď sice trochu jiné starosti, ale nikdy není pozdě si připomenout ty nejhezčí chvíle ze 13.  maturitního plesu GEVO Sázavská.

Video z předtančení maturantů najdete ZDE

Video z předtančení kantorů najdete ZDE.

… a desítky fotek dole pod příspěvkem…

A co o svému prvnímu školnímu plesu říkali

celá rodina Vám moc děkujeme za krásný zážitek z páteční imatrikulace.

 

naši primáni?

…Všechno se dělo v Národním domě na Vinohradech v krásném sále.  … Naše paní profesorka nám dala stužku, růžovou růži a ještě jsme se spolu vyfotily. … Předtančení maturantů bylo hezké, ale mně se stejně nejvíce líbilo předtančení kantorů. (Sára)

Můj imatrikulační ples byl plný emocí převážně radosti a dojetí. Byl pro mě velkým mezníkem a těším se, až za osm let  si tam půjdu pro šerpu. … Trval několik hodin, ale uteklo to strašně rychle. Zástupci z naší třídy i ze třídy maturantů měli proslov a byl moc krásný. (Monika)

Tento ples se mi  moc líbil, protože tam hráli hodně písniček, při kterých jsem tančil i s mamkou. Moc se mi ale také líbilo předtančení profesorů. Od maturantů jsem také chytil několik papírových srdíček.  … Doufám, že až budu za sedm let maturantem, bude to takové, co si letos připravili maturanti. (Honza)

Díval jsem se i na jiná vystoupení maturantů na Yolutube, ale toto bylo nejlepší. … Víc k tomu nemůžu říct, protože byl skvělý. (Adam)

…Celkově se mi ten ples líbil hodně. (Lara)

…Ples se mi moc líbil. Naučila jsem se základy tance cha- cha. (Dora)

Ples se mi líbil moc, až mi přijde škoda, že byl jen jednou. … Když se na něj podívám na videu, připomene mi to naše předtančení a naší úžasnou primu. (Martin)

Bylo nám předem řečeno, že pokud budeme mít zájem o chlebíčky, měli bysme si je koupit co nejdříve, protože jinak už budou prodané. Nic takového se však nestalo. (Štěpán)

Zhdnocení: 90%. Mínus 10% za moc krátký program.Catering byl předražený, nebyl to žádný Kaufland.