Milé studentky a milí studenti,
na prahu volných dní vám přeji, abyste mohli prožít hezké sváteční a volné dny, pěkné chvíle s vašimi rodinami, pěkné chvíle na návštěvách a setkání s členy širší rodiny, na setkání s kamarády a přáteli.
Přeji vám, abyste si alespoň týden odpočinuli od školy a školních povinností, věnovali se koníčkům a aktivitám, na které třeba jindy nemáte čas nebo už sílu a náladu.
Přeji vám, abyste pod stromečkem našli dárek, který si přejete, který vám udělá radost. Také vám přeji, abyste měli radost ze všech dárků a darů, které dostanete, a přijali je s vděčností. Současně mám radost z toho, že i vy svými dárky myslíte na svoje blízké a kamarády.
Ohromnou radost jsem měl z toho, jakou velkou odezvu měla Krabice od bot, kdy jste svým přispěním udělali radost neznámým dětem a obdarovali jste tak zcela sice pro nás cizí, ale potřebné. Dali jste jim možnost prožít o trochu, a možná o dost, hezčí Vánoce.
Volné dny prožijte klidně a bezpečně. Buďte na sebe opatrní, dávejte dobrý pozor v dopravě, na sjezdovkách, nepoužívejte zábavní ani jinou pyrotechniku. V posledních měsících přibývá zbytečných nehod na přechodech, v závěru roku vždy dochází ke zbytečným zraněním při odpalování pyrotechniky.
S šířící se novou mutací C19 pamatujte i na hygienická a protiepidemická pravidla a nařízení. Děkuji vám.

 

Milí  rodiče a kolegové,
přeji vám pěkné sváteční dny. Ať je prožijte klidně a bez stresu, odpočinkem a načerpáním síly a s radostí!
Ať už radost bude znamenat setkávání s rodinou, přáteli nebo kamarády, četbu knih, jízdu na lyžích, kole či kilometry běhu v přírodě, bruslení, hru na hudební nástroj či poslech hudby, tahy štětcem, cinkání jehlic či skládání origami, venčení rodinných mazlíčků, hraní stolních her, pečení, zvedání činek, nebo zkrátka všechno ostatní, na co vám jindy nezbývá čas a energie.
Krásné Vánoce všem!

 

Jan Teplý

 

Vánoční přání - 2021 GEVO