Je už to skoro měsíc, co na Sázavské začali svojí osmiletou cestu studiem naši primáni. A měsíc je dost dlouhá doba na jedno malé ohlédnutí za tím, jak to všechno před pár týdny začalo…Na následujících řádcích přinášíme výběr postřehů z per našich nováčků o adaptačním kurzu Eldorádo. Pro lepší autentičnost v původním znění a bez jazykových korektur.

Nejlepší z Eldoráda byl určitě čaroděj. Nejnapínavější byla potoková plavba Štěpána I. Z Eldoráda jsme se všichni vrátili s rudým pruhem na zádech. Když jsme byli u táboráku a vytahovali jsme věci z prostěradla bylo napínavé co tam je a jestli to nekouše.

Mě se líbil čaroděj a taky se mi líbilo a chutnalo jídlo a hraní ping –pongu. …

Nejvíce se mi líbily hry aktivity a čaroděj. V aktivitách se mi líbilo jak jsme spolupracovali. Také mě překvapila naše rychlost. Když byl pan profesor čarodějem tak to byla největší sranda. El Dorado bylo hodně zábavné.

V nové třídě se mi líbí. Ostatní děti jsou kamarádské a vtipné. Našel jsem si tu kamarády nové, ale kamarádím se i s těmi stávajícími. Všichni učitelé jsou hodní a předměty mě baví. Kdybych mohl, tak tu nejspíš nic nezměním. Pan profesor říká, že počtem chyb v tomto testu prezentujeme sami sebe.

Dost hlučná třída, která mezitím co drží lamu je hlasitější než před tím. Ale v poho. Čaroděj! Čaroděj byla sranda, protože jsme poprvé začali spolu pracovat a pan profesor to dělal hrozně moc vtipné 😀 Byla to prostě legranda.

Nejvíc se mi líbil čaroděj. Taky mě hrozně bavilo stavění voru a pouštění vejconautů. Moc fajn bylo i spaní v podkroví. Nelíbilo se mi, že tam byly myši (podobné hodnocení se opakuje vícekrát).

Adaptační kurz Eldorádo se mi moc líbil. Nejvíce se mi líbila hra čaroděj. Jídlo bylo moc dobré a program byl naprosto úžasný. Taky se mi líbila hra miny. Po tomto adapťáku se budu do školy těšit ještě více než doposut. A jsem moc rád, že jsme tam jeli i když se mi moc nechtělo.

Nová třída je fajn, ale všichni hrají fortnite. Fortnite je strašně repetitivní hra, takže nechápu jak je to pořád baví. Angličtina je taky super, ale nápad na chození na farmu a dělat práci místo těch kteří jsou za to placení, zlechčování jejich práci v ČSP je trochu podezřelé.

(Bavilo mne) …

  1. bačkory v elektorkotelně
  2. spaní a poslouchání při spaní v podkroví
  3. Emiiny vtipné příhody a přeřeky, např. Pan profesor zatím CELKEM V POHODĚ. …

Poznal jsem své spolužáky, hrál skvělé hry a topil se na voru. Hodně jsem se bavil. Hodnocení – 7,5/10. Proč? Protože na pokoji byla myša.

Bavilo mně to, myslím, že jsme se tam celkem poznali. Nejvíce mě bavil čaroděj. Plavení bylo nezapomenutelný, i když né úplně nejrychlejší a nejúspěšnější. Nejvíce se nám povedli ubohí námořníci. Myslím, že se naše spoupráce zlepšila a to znatelně, takže jsem s El Doradem spokojen. Bylo to celkem vtipný.

Mě se tam moc líbilo spaní v podkroví. Musím říct, že se mi čaroděj zas tak nelíbil, ale nechci to přiznat. Pak bylo super to pendolíno. Seznamování se bylo taky super… Super byl náš team work. A dostal jsem tričko kterým se můžu chlubit že jsem na gymnáziu. …