Zvláštnostem letošních přijímacích zkoušek na Sázavské jsme už jeden článek na stránkách školy věnovali . Mezitím se ale ukázalo, že přijímací zkoušky byly neobvyklé ještě něčím jiným. 

 

Prostřednictvím e-mailů, telefonů a sms zpráv nám řada rodičů vyjádřila své poděkování za organizaci, přístup, přátelskou atmosféru. I to bylo pro nás nové, opravdu za ně děkujeme, jsme moc rádi, že děti vnímali tento pro ně nepochybně náročný  den pozitivně. A současně je nám to trochu líto, protože si myslíme, že i přes složitost doby by takový přístup na všech středních školách měl být běžný.

Rodičům, kteří nám vyjádřili svou podporu, děkujeme, jejich některé ohlasy si můžete přečíst níže.

 

Veřejně vám skládám hlubokou poklonu a posílám velký dík za báječnou atmosféru, která (podle syna) ve škole panovala. I když to zní zvláštně,  zkoušky u vás si prostě užil.

Dobry den, pane profesore,
prave mi syn vypravi, jak dnes probihaly prijimacky na gymnaziu Gevo, a rika, ze to s Vami (byl u Vas ve skupine) bylo dnes moc fajn.
Moc se mu libilo, ze jste si s detmi povidal a byl na ne moc hodny.
Mejte se hezky a dekuji moc,

🌷🙏Moc dekujeme, pane rediteli, s Julinkou se tesime snad jiz brzy s Vami i ostatnimi Vasimi kolegy navidenou…Prijemny a pokud mozno poklidny patek a nadchazejici vikend!

 

Srdecne dekujeme za tu krasnou energii, ktera ucinila tento den vyjimecnym (aspon doufam) pro nas pro vsechny 😊 pevne verim a doufam 🙏 ze vse dobre dopadne a budeme mit moznost sdilet hezke veci i nadale. Mejte se moc fajn 🍀

Vážený pane řediteli,
ráda bych Vám a Vašemu týmu vyjádřila díky za skvěle organizované přijímací řízení. Velmi si jako rodiče vážíme toho, že jste nás jako škola informovali prostřednictvím e-mailu o zásadních bodech přijímacího řízení, veškeré důležité informace byly přehledné a podrobně vypsané.

… Domníváme se, že jste v této náročné situaci dokázali pro uchazeče nastolit přátelskou atmosféru a to nebývá standardem.

Tento laskavý a lidský přístup bohužel není samozřejmosti a vzhledem k tomu, jaký přínos tato komunikace v celém náročném procesu a tomto zvláštním období má, je práce a nasazení týmu vaši školy obdivuhodné.

 

Dobrý den, pane řediteli,

I já se přidávám s pochvalou! Dcera vyšla ze školy naprosto nadšená, že ji (hlavně ta školní část) přijímaček nesmírně bavila. A užila si to. Takové nadšení po dvou dnech celodenního soustředění velmi mile překvapilo. Takže palec nahoru 😉
Moc děkujeme!