Rádi bychom vás pozvali na akci, kterou
– starší absolventi znají jako SÁZAVSKÝ TYGR
– starší studenti pod názvem GEVOLTA
– mladší studenti neznají VŮBEC 🙂

Proč? Poslední se konala před třemi lety v roce 2019!

Tedy – GEVOLTA alias Sázavský tygr je tradiční akce (od r. 2005) pořádaná studenty předmaturitního ročníku jako neformální rozlučka s maturanty. Během akce se vyhlašují vítězové školní ankety, jejíž podobu si určují organizátoři sami.  Součástí GEVOLTY jsou videoprezentace, ve kterých se představují  jednotlivé třídy ostatním.

Na obnovenou GEVOLTu se můžete těšit ve čtvrtek 23. 6. od 17:00 do cca 19:30 v klubu FUCHS 2 na Štvanici (viz mapa). Akce je určena především našim studentům, absolventům a učitelům, vítáni jsou ale i vaši hosté. Podmínkou je dosažený věk 15 let. GEVOLTA mívá také nějaké jednotné téma, které mohou návštěvníci zohlednit třeba v outfitu. To letošní je  underground – subkulutura, která r(g)evoltovala proti mainstreamu v 70. a 80. letech 20. století. Outfit v tomto duchu ale určitě není nutností!

 

Od 20:00 v klubu FUCHS 2 začíná soukromá akcí pořádajících studentů GEVOLTA FEST, který je zcela přístupný veřejnosti. Těšit se můžete na dvojnásobného držitele ceny Anděl zpěváka Smack One, dále účast potvrdili interpreti PAST, Bols/Slob a Dj Steady.

 

GEVOLTU FEST jako svůj vlastní event organizačně zajišťuje skupina studentů ze septimy. Příprava je stála velké organizační úsilí a nemalé vlastní prostředky. Budeme proto velmi rádi, když je podpoříte svou účastí. Bližší info (včetně soutěže o lístky zdarma) najdete na instagramových a facebookových stránkách akce nebo portálu Go Out.

 

Ceny lístků:

  • pouze GEVOLTa (školní část) – 180 Kč v kanceláři školy nebo na místě
  • pouze GEVOLTA FEST – 380 Kč v kanceláři školy nebo v on-line předporodeji
  • OBĚ akce: 380 Kč v kanceláři školy nebo on-line předporodeji

 

Další info v případě zájmu poskytne za organizátory Ota Nádoba: otakar.nadoba@gevo.cz, tel. 736 765 169