Před koncem roku bychom rádi připomněli podzimní úspěchy našich sportovců. Jsme na ně opravdu hrdí, studentům jsme blahopřáli do éteru prostřednictvím školního rozhlasu, ale znáte to – co je psáno, to je dáno…Sázavští borci dobyli dvě zcela nové sportovní mety a přivezli medaile ze sportů, ve kterých jsme zatím historicky nikdy nebodovali a vlastně se o to ani nepokoušeli.

Takže nejdříve fanfára a potlesk pro náš dívčí fotbalový tým, který přivezl fantastické druhé místo z celopražského kola. Jmenovitě: Charlotte Maria Jones, Anna Reichlová, Sabrina Ema Kulhánková, Kristýna Leitgebová, Barbora Petržilková, Tereza Tesařová, Eliška Šnajdrová ©, Zuzana Vlčková, Karolína Eva Bergmanová, Ester Chytilová, Sofie Liborová a Rebeka Vetchá.  Blahopřejeme a těšíme se, že to příště uslyšíme cinkat zlato!

Další dva  týmy přivezly  medaile z obvodního kola ve stolním tenise v kategoriích starších žáků a žákyň. Sestava: Eliška Šnajdrová, Anna Reichelová, Jana Slavíčková brala zlato a Tobiáš Dědek, Martin Lukeš, Benjamin Talich, Richard Bergmann stříbro. Skvělý výsledek, blahopřejeme!

Školní florbalové družstvo letos na medaile bohužel nedosáhlo, ve velmi kvalitně obsazeném turnaji skončili uprostřed výsledkové listiny. Nevadí, přes rok potrénujeme a zlepšení se určitě dostaví!

Poděkování směřuje samozřejmě i za profesory Janem Brožkem a Janem Žižkou, kteří své svěřence na sportovní klání připravují – děkujeme!