Od úterý 12. října se studenti GEVO mohou na nástěnkách školy seznámit s programem Dofe, do kterého po delší pauze opět aktivně nabíráme studenty. Jedná se o prestižní mezinárodní program Duke of Edinburgh (ve zkratce DofE), který se zaměřuje na osobní rozvoj a ve kterém se studenti zdokonalí v dosahování svých cílů a zkusí si něco nového.

Program na naší škole vede paní prof. Andrle s paní prof. Mandlerovou (z JM), které pomohou studentům v rámci zvolených aktivit nastavit si své cíle a v průběhu školního roku je budou provázet expedičním výcvikem tak, aby se studenti naučili samostatnosti a soběstačnosti, a zvládli absolvovat 2 expedice v přírodě s veškerým vybavením na zádech!

Absolventi programu získají mezinárodně uznávaný certifikát, který se hodí do životopisu, ale také při studiu v zahraničí.

Více o programu se můžete dozvědět na informačních schůzkách, které se budou konat ve středu (20.10.) a v pátek (22.10.) od 18:00 online, na odkaze bit.ly/Dofe-schuzka.
Více informací najdete také na stránkách DofE nebo v krátkém videu.

Uzávěrka přihlášek do programu je 31. října. Stačí když zájemci vyplní přihlášku na stránkách www.dofe.cz/prihlaska a jako pořádající organizaci vyberou Gymnázium Evolution Sázavská.

Těšíme se na vás!