Ale ne proto, že by se snad mělo konečně rozpršet. Už potřetí se studenti GEVO Sázavská zapojili do charitativního Běhu pro Centrum Paraple, které pomáhá vozíčkářům  zvládnout jejich těžkou životní situaci. Princip charitativního běhu je jednoduchý – za každý uběhnutý kilometr přispějí zřizovatelé školy Centru Paraple desetikorunou. Běžet může kdo chce a jak dlouho vydrží.

Do akce se zapojilo celkem 148 studentů a 6 vyučujících. Celkem uběhli neuvěřitelných 929 kilometrů a na Centrum Paraple tak prostřednictvím zřizovatelů školy Dr. R. Preissové a J. Němečka přispěli částkou 9 290 Kč!

Průměrně to vychází na více než 6 km na studenta, což je neuvěřitelný výkon. Nejlepšími přeborníky mezi třídami se stali borci z PRIMY s celkovými 183 kilometry (!), SEKUNDY s 159 km a TERCIE B se 152 km!

Nejlepší individuální výkony jsme zaznamenali u Tomáš Kreidla a Štěpána Dvořáka – oba shodně zaběhli 13 km. Respekt!

Blahopřejeme a moc děkujeme- nejen jim, ale všem, kteří jste se do běhu zapojili a učitelům, kteří ho organizačně zajišťovali.

A jedno poděkování patří i Chloe Winkel za krásné fotky – určitě je v galerii na první pohled rozeznáte od těch, které vznikly na mobilu a jsou mezi ně přimíchané 🙂

Pomáhat těm, kteří vaši pomoc potřebují, je někdy snazší než si myslíme!

.