V příštím týdnu míříme po dvou letech na lyžařské kurzy. Jedou studenti z 2.AB, 3.ABC a 5.AB. Naším cílem je tradičně kraj na pomezí Korutan a Východního Tyrolska. Doufáme, že budeme všichni PCR negativní a budeme moci odjet.

Nejedoucí studenti z 2.AB a 3.AB mají připraveny akce ve škole nebo mimo ni. Informace mají ve školních mailech.  Na konci článku najdete stručný přehled aktivit. Pro nejedoucí studenty z 3.C a 5.AB neorganizujeme speciální program. Studenti pracují na ročníkové práci. V případě potřeby kontaktují vyučující ve škole a bude jim po konzultaci zadána práce rozvíjející jejich schopnosti a znalosti.

Studenti z tříd 1.ABC, 2.C, 4.ABC, maturanti a studenti IBDP oboru mají normální výuku. V pondělí se bude opět testovat první vyučovanou hodinu, kterou studenti ten den mají. Případně další den po návratu do školy z karantény, izolace.

Od 17. ledna se zřejmě nově karanténa bude stahovat na všechny rizikové kontakty bez ohledu na očkování či prodělání covidu, pokud nebudou použity adekvátní ochranné prostředky. Rizikový kontakt ale zůstává dva dny před testem, tedy v pondělí půjdou domů jen pozitivně testovaní. Ostatní studenti se normálně učí. Další dny a týdny zřejmě může dojít k velkým narušením prezenční výuky při pozitivním případu v průběhu týdne.

 

Stručný přehled akcí 2.AB a 3.AV v příštím týdnu.

Po: 2.AB – laborky od 9:20 ve škole, 3.AB exkurze na Cibulku a do Hlubočep, sraz 8:35 Hlavní nádraží

Út: 2.AB historická exkurze Vyšehrad sraz 9:00 Táborská brána, 3.AB An American perspective of Prague sraz v 10:00 Náměstí Jiřího z Poděbrad

St: 2.AB i 3.AB návštěva Národní galerie

Čt: 2.AB exkurze Posázaví sraz 8:35 Smíchovské nádraží, 3.AB Galerie hlavního města Prahy sraz 9:30

Pá: 2.AB Muzeum Kampa sraz 9:30, 3.AB laborky ve škole