Vážení sportovní přátelé,

zveme vás na tradiční sportovní den Gymnázia Evolution. Vítáni budou všichni studenti a studentky a to jak současní, tak absolventi.

Kde: Sportovní areál Mikulovka
Kdy: 23.6. od 9 do cca 13:00 podle počtu přihlášených, od 8:30 prezence týmů.Kdo se může hlásit: studenti školy, maturanti, absolventi školy, učitelé
Kdo vyhrává:  absolutním vítězem se stává škola, jejíž týmy posbírají více pohárů

Na místě bude možné si zakoupit nápoje a občerstvení.

Přihlašovací formulář k jednotlivým disciplínám najdete na tomto odkaze. Zapisujte VŽDY KOMPLETNÍ a ÚPLNÝ tým včetně náhradníků ve fotbale a beachi pokud je družstvo má.

KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ JE V ÚTERÝ 21.6. ve 23:59.

 

Disciplíny, kategorie a organizační informace:

Týmy mohou vznikat napříč ročníky, včetně absolventů. Jediná podmínka je, aby v týmu byli striktně hráči za Jižní Město nebo Sázavskou. Týmy studentů IB1 a IB2 a učitelé, kteří působí na obou školách, musí buď předem deklarovat svou školní příslušnost, nebo se v případě vítězství vzdát započítání bodu své škole ve prospěch týmu, který se umístil na 2. místě.

Rozdělení kategorií:
I. kategorie: mladší studenti konkrétně prima, sekunda, tercie, kvarta z GEVO SÁZAVSKÁ a první a druhý ročník z GEVO JIŽNÍ MĚSTO.
II. kategorie: starší studenti, absolventi a učitelé

Fanouškovské týmy se nepřihlašují, nezávislá porota průběžně porovnává výkony obou táborů fanoušků podporujících týmy svých škol.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA VÍCE DISCIPLÍN: je možné, že jeden student se přihlásí do dvou týmů nebo na více individuálních disciplín . V případě fotbalu a beach přehazované/volejbalu je to ale jen za předpokladu, že tým má náhradníka nebo náhradníky. Stejně tak u šachu předpokládáme plné časové vytížení účastníků během turnaje. Naopak štafetový běh se odehraje najednou a po něm se budou moci všichni zúčastnění věnovat i jiným disciplínám.

PŘIHLÁŠENÍ přes Google Forms: Zapisujte VŽDY KOMPLETNÍ a ÚPLNÝ tým včetně náhradníků ve fotbale a beachi pokud je družstvo má. V případě pétanque se zapisuje dvojice, u šachů jednotlivec.

Týmy jsou povinné ráno v den turnaje ještě na sportovišti potvrdit registraci!