V úterý zahráli studenti 1.AB divadelní vystoupení na téma antických příběhů, které nacvičovali a připravovali v rámci dějin literatury. Představení symbolicky ukončilo klasickou výuku ve školních lavicích. Ve středu 19.6. probíhá úklid školy a o obědy se vydávají do 13:00.

Ve čtvrtek máme sportovní den. Více informací a přihlašování je na webové stránce http://sportovniden.gevo.cz/. Večer je pak vyhrazen studentské slavnosti, kterou pořádá pátý ročník. Od 18:00 v Rock café na Národní třídě budou předáni Zlatí Tereři za školní rok 2018/19. Po této oficiální akci studenti zorganizovali ještě jednu neoficiální akci oslavy konce roku.

V pátek mají jednotlivé třídy třídní akce. A začíná se pomalu odjíždět na výjezdový týden. Výjezdový týden trvá až do čtvrtka 27. června. Studenti a učitelé se zúčastní vybraných akcí dle instrukcích jednotlivých učitelů.

V pátek 28. června je slavnostní předávání vysvědčení od 9:00. Pokud student nemůže přijít osobně, je možné vysvědčení vyzvednout nejdříve v pátek 28. Nevyzvednutá vysvědčení budou v kanceláří školy, kde je možné si je vyzvednout v prvním týdnu prázdnin.

Obědy jsou centrálně odhlášeny ve čtvrtek a pátek 19. a 20. června. Studenti, kteří mají akce ve škole v průběhu výjezdového týdne, si obědy sami odhlásí, nebo jdou na oběd do 13:00.