V úterý 19. března jsme u nás ve škole ve spolupráci s DDM Praha 4 již po čtvrté organizovali krajské kolo olympiády ve španělském jazyce pro Prahu a střední Čechy. Sešlo se více než 40 účastníků, kteří byli rozděleni podle úrovně jazykových dovedností do tří kategorií.

V kategorii SŠI., tzn. do tří let studia jazyka naši školu reprezentovala Hanka Kriegsmanová, která skončila na krásném 5.místě a jen těsně jí unikla možnost zabojovat o příčky nejvyšší. A to byla ze všech účastníků nejmladší. V kategorii SŠII. naši školu reprezentovala Lucka Bradáčová. Tato kategorie již měla písemnou část složitější a konkurenci obrovskou, Lucka bojovala co mohla, ale do užšího finále nepostoupila. Oběma studentkám velice děkujeme za podané výkony a velmi zdařilou reprezentaci školy.

Všichni účastníci i jejich doprovod, kteří k nám přišli z jiných škol, velmi chválili prostředí naší školy, cítili se zde příjemně a byli se vším spokojeni. Stejně jako jsme letos vyhlásili poslední ročník našeho Noc cupu, tak jsme ohlásili i poslední ročník organizace této soutěže. Všechna slova chvály nás ale možná přesvědčí, to ještě zvážit. Tak kdo ví 😊