S radostí oznamujeme, že letošní DEN cup již zná své vítězky. Svou školu znají nejlépe Hana Prosová a Františka Vařeková z 5.A. Děvčatům ještě jednou gratulujeme, protože v sérii velmi záludných otázek správně zodpověděly 11 otázek ze 16 a navštívily všechna stanoviště. Jejich jména jsou již zapsána na podstavci putovního poháru DEN cupu, který je k vidění

ve vitríně na náměstíčku. Při závodu se krásně projevila základní myšlenka DEN cupu, ve kterém nutně nevyhrává nejrychlejší, protože fenomenální čas 58 minut a 51 vteřin stačil Honzovi Vackovi a Lukáši Pánkovi zajistit až (nicméně stále velmi krásné) 3. místo, protože zodpověděli „pouze“ 10 otázek správně. Na druhém místě se umístila Lucie Krausová s Molly Emmett, které měly stejně jako vítězky 11 správných odpovědí, ale o trochu pomalejší čas.

Blahopřejeme všem, kteří skončili na bedně, ale také všem ostatním, kteří šli do závodu s velkým nasazením a nadšením, a přispěli tak k celkové krásné energii celé akce – a o tom to přeci hlavně je.

Dole se můžete podívat na fotografie ze závodu včetně fotografického ztvárnění emocí závodníků ke své oblíbené škole těsně před startem. Velmi pravděpodobně ještě pár fotografií přibude.

Počasí nám přálo, všichni se (doufáme) dobře bavili (minimálně organizátoři se bavili náramně) a zažili něco, o čem budou moci vyprávět. Pokud byste chtěli zakusit úkoly, které na naše závodníky čekaly v lese z pohodlí domova, podívejte se pod fotogalerii závodu. Správné odpovědi vám neprozradíme, ale můžete se zeptat těch, kteří zažili a vědí :-).

Mockrát děkuji všem organizátorům za přípravu akce a také všem účastníkům, protože bez Vás, milí nadšenci, by byl DEN cup a jakákoli jiná akce pouze nenaplněnou myšlenkou. Těším se, že se příští rok sejdeme při DEN cupu v hojném počtu a že společně zažijeme zase něco nového, protože při DEN cupu se může stát v podstatě cokoliv a to je právě to pěkné :-).

Za organizátory L. Merta

PS: V galerii si můžete všimnout, že DEN cupový pohár sedí vedle svého nového bratříčka – poháru na NOC cup, takže se nezapomeňte připravovat a těšit na NOC cup 2020!

DEN cup 2020